baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Świnka Peppa super plac zabaw

CENA: 121.21

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: pudełko,508x335 mm

Świętuj urodziny Świnki Peppy na Super Placu Zabaw. Zabawka wyposażona jest w funkcje mowy, muzyki i mnóstwo aktywności ? to idealne miejsce na zabawę urodzinową!

Zabawne Figurki i Akcesoria:

W zestawie znajdują się figurki Peppy i Królika Rebeki, duży fotel, z którego wyskakują balony gdy umieści się na nim figurkę, stół z otwieranym blatem, 2 małe krzesła i prezent.

Dźwięki, Mowa i Muzyka:

Peppa bawi się świetnie na swoim przyjęciu, a dzieci mogą spodziewać się śmiechu (?Chrum!"), rozmów (?Mamy imprezę!") oraz muzyki (?Piosenka o Tęczy?).

Świętuj Urodziny Peppy!

Zabawka Super Centrum Zabawy pozwala dzieciom w wieku od 3 lat w górę wyobrazić sobie, że świętują urodziny Peppy wraz z Peppą i Królikiem Rebeką. Jest mnóstwo zabawy! Na początek, przedszkolaki mogą umieścić jedną z 3-calowych figurek w basenie z kulkami, aby usłyszeć muzykę i wesołe frazy takie jak ?Jupi!"

Dzieci mogą również zjeżdżać dołączonymi figurkami na małych sankach, kręcić je na 360-stopniowej huśtawce lub obracać je w dół po rurze. Zdejmowana drabinka pozwala udawać, że Peppa i Rebeka wspinają się na drugie piętro, aby znowu zjechać. Mogą nawet mieszać i dopasowywać obrazki, tworząc zabawne wizerunki dwóch przyjaciółek.

Zestaw zawiera figurki Świnki Peppy i Królika Rebeki, duży fotel z wyskakującymi balonami, stół z otwieranym blatem, 2 krzesła, prezent i zdejmowaną drabinkę.

Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA