baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Atlas motyli. Poradnik obserwatora. Wyd. II

CENA: 26.34

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

autor: Heiko Bellmann
opis wydania: Strony: 192, Format: 13x19 cm
rok wydania: Rok wydania: 2015, oprawa: broszurowa
Większość motyli dziennych możemy bez problemów rozpoznać nawet na podstawie zdjęcia. Znacznie trudniej jest rozpoznać i sklasyfikować liczniejszą grupę motyli nocnych, a jeszcze liczniejsze motyle mniejsze to dla laika po prostu mole. W tym przewodniku zamieściliśmy informacje o wszystkich najbardziej znanych motylach dziennych i nocnych zamieszkujących Europę. Poznajemy ten świat dzięki opisom ujętym w nowoczesny sposób, kolorowym zdjęciom i barwnym ilustracjom. Dowiadujemy się również, jakie zadania spełniają motyle w przyrodzie - oczywiście konieczne do tego jest przyjrzenie się gąsienicy i roślinom żywicielskim, które są jej przysmakiem.
W efekcie zmian zachodzących w środowisku życiowym motyli warto poznać ten kolorowy świat, w którym rozpoznawany jest nie tylko paź królowej czy rusałka żałobnik, ale też znacznie zmniejszające się populacje innych gatunków motyli.
Gunter Steinbach i jego zespół autorów składający się ze znanych naukowców, fotografików oraz ilustratorów opracował ten wyjątkowy przewodnik.
Powrót

Przejdź do: ALBUMY I ATLASY