baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

BULLYLAND 12254 KRÓL LEW -SIMBA MŁODY 4,6cm DISNEY (BL12254)

CENA: 20.70

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Simba, prawowity dziedzic lwiej ziemi, musi pokonać liczne przeszkody, aż w końcu odnajdzie swoje miejsce w kręgu życia. Dzięki tej postaci ożywisz klasyczną kreskówkę. Wierna oryginałowi figurka ma ok. 4 cm wielkości i można ją wykorzystać do odtworzenia w dowolnym momencie w domu przygód z arcydzieła Disneya „Król Lew”. Wiek: od 3 lat.
Firma BULLYLAND od wielu lat specjalizuje się w produkcji figurek zwierząt oraz postaci z bajek Disney'a. Budzi w najmłodszych radość i chęć poszukiwania wiedzy na temat zwierząt, ich zachowań, różnic w wyglądzie. Dzieci stają się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Producent bardzo intensywnie zajmował się poszukiwaniem najlepszego materiału do produkcji swoich figurek, dlatego też figurki te są całkowicie wolne od szkodliwych substancji i w pełni nadają się do użytkowania dla naszych najmłodszych klientów.
Firma BULLYLAND stawia na jakość swoich figurek. W trosce o każdy detal figurki malowane są ręcznie. Wiele dzieci na całym świecie posiada figurki firmy BULLYLAND. Ty również możesz stać się jednym z nich.
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA