baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

BULLYLAND 12327 Kubuś Puchatek - Kubuś z szalikiem 6,1cm (BL12327)

CENA: 21.57

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Kubuś Puchatek i miód idą w parze jak pech i siarka! Jeśli chodzi o zdobywanie miodu, Kubuś Puchatek potrafi wykazać się dużą pomysłowością. Zwykle oszukuje pszczoły pomysłowo, aby dostać się do zebranego zapasu miodu. Tutaj testuje swój nowy szalik. Dostał go na urodziny - w sam raz przed nadejściem kolejnej zimy. Figurka ma wielkość ok. 6,5 cm i jest ręcznie malowana zgodnie z oryginałem. Wiek: od 3 lat.
Firma BULLYLAND od wielu lat specjalizuje się w produkcji figurek zwierząt oraz postaci z bajek Disney'a. Budzi w najmłodszych radość i chęć poszukiwania wiedzy na temat zwierząt, ich zachowań, różnic w wyglądzie. Dzieci stają się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Producent bardzo intensywnie zajmował się poszukiwaniem najlepszego materiału do produkcji swoich figurek, dlatego też figurki te są całkowicie wolne od szkodliwych substancji i w pełni nadają się do użytkowania dla naszych najmłodszych klientów.
Firma BULLYLAND stawia na jakość swoich figurek. W trosce o każdy detal figurki malowane są ręcznie. Wiele dzieci na całym świecie posiada figurki firmy BULLYLAND. Ty również możesz stać się jednym z nich.
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA