baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

BULLYLAND 12343 Kubuś Puchatek -Osiołek siedzący 5,5cm (BL12343)

CENA: 20.53

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

Kłapouchy, smutny osioł z klasycznego filmu Disneya „Kubuś Puchatek”, szuka nowego domu, ponieważ niestety jego drewniana chatka ponownie się zawaliła. Pomóż mu znaleźć dla siebie nowe miejsce. Figurka ma ok. 6 cm wielkości i jest malowana ręcznie z dużą dbałością o szczegóły. Wiek: od 3 lat.
Firma BULLYLAND od wielu lat specjalizuje się w produkcji figurek zwierząt oraz postaci z bajek Disney'a. Budzi w najmłodszych radość i chęć poszukiwania wiedzy na temat zwierząt, ich zachowań, różnic w wyglądzie. Dzieci stają się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Producent bardzo intensywnie zajmował się poszukiwaniem najlepszego materiału do produkcji swoich figurek, dlatego też figurki te są całkowicie wolne od szkodliwych substancji i w pełni nadają się do użytkowania dla naszych najmłodszych klientów.
Firma BULLYLAND stawia na jakość swoich figurek. W trosce o każdy detal figurki malowane są ręcznie. Wiele dzieci na całym świecie posiada figurki firmy BULLYLAND. Ty również możesz stać się jednym z nich.
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA