baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

BULLYLAND 12345 Kubuś Puchatek - Tygrysek stojący 6,5cm (BL12345)

CENA: 20.53

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

Tygrysek znów jest w świetnym humorze i świetnie się bawi skacząc po drzewach. Dzięki ogonowi, który działa jak sprężyna, może wspiąć się nawet na najwyższe drzewa. Niestety zejście na dół nie jest dla niego takie proste, gdyż musi liczyć na pomoc swoich przyjaciół Kubusia Puchatka, Prosiaczka i Kłapouchego. Figurka ma wielkość ok. 7 cm i jest ręcznie malowana zgodnie z oryginałem. Wiek: od 3 lat.
Firma BULLYLAND od wielu lat specjalizuje się w produkcji figurek zwierząt oraz postaci z bajek Disney'a. Budzi w najmłodszych radość i chęć poszukiwania wiedzy na temat zwierząt, ich zachowań, różnic w wyglądzie. Dzieci stają się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Producent bardzo intensywnie zajmował się poszukiwaniem najlepszego materiału do produkcji swoich figurek, dlatego też figurki te są całkowicie wolne od szkodliwych substancji i w pełni nadają się do użytkowania dla naszych najmłodszych klientów.
Firma BULLYLAND stawia na jakość swoich figurek. W trosce o każdy detal figurki malowane są ręcznie. Wiele dzieci na całym świecie posiada figurki firmy BULLYLAND. Ty również możesz stać się jednym z nich.
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA