baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

BULLYLAND 12401 Piękna i Bestia -Bella Disney 9,6cm (BL12401)

CENA: 27.28

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Belle to inteligentna i piękna córka wynalazcy Maurice'a, którego inni mieszkańcy uważają za szaleńca i którego Bestia przetrzymuje w swoim zamku... Pragnie ocalić ukochanego ojca i w zamian oferuje siebie w niewolę. Bella początkowo nienawidzi Bestii, ale potem udaje jej się go lepiej poznać i zmienia zdanie. W końcu może nawet uwolnić księcia od klątwy..... Figurka ma ok. 9,6 cm wysokości i jest malowana ręcznie z dużą dbałością o szczegóły. Wiek: od 3 lat.
Firma BULLYLAND od wielu lat specjalizuje się w produkcji figurek zwierząt oraz postaci z bajek Disney'a. Budzi w najmłodszych radość i chęć poszukiwania wiedzy na temat zwierząt, ich zachowań, różnic w wyglądzie. Dzieci stają się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Producent bardzo intensywnie zajmował się poszukiwaniem najlepszego materiału do produkcji swoich figurek, dlatego też figurki te są całkowicie wolne od szkodliwych substancji i w pełni nadają się do użytkowania dla naszych najmłodszych klientów.
Firma BULLYLAND stawia na jakość swoich figurek. W trosce o każdy detal figurki malowane są ręcznie. Wiele dzieci na całym świecie posiada figurki firmy BULLYLAND. Ty również możesz stać się jednym z nich.
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA