baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

BULLYLAND 12420 Bambi - Jelonek Bambi 5,5cm Disney (BL12420)

CENA: 21.57

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Bambi to mały, młody jelonek, który ma beztroskie dzieciństwo. Wraz z rodzicami odkrywa wiele pięknych stron życia. Jednak pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że życie nie zawsze może być piękne, ale niesie też ze sobą niebezpieczeństwa. Figurka ma wielkość ok. 7,5 cm i jest malowana ręcznie z dużą dbałością o szczegóły. Wiek: od 3 lat.
Firma BULLYLAND od wielu lat specjalizuje się w produkcji figurek zwierząt oraz postaci z bajek Disney'a. Budzi w najmłodszych radość i chęć poszukiwania wiedzy na temat zwierząt, ich zachowań, różnic w wyglądzie. Dzieci stają się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Producent bardzo intensywnie zajmował się poszukiwaniem najlepszego materiału do produkcji swoich figurek, dlatego też figurki te są całkowicie wolne od szkodliwych substancji i w pełni nadają się do użytkowania dla naszych najmłodszych klientów.
Firma BULLYLAND stawia na jakość swoich figurek. W trosce o każdy detal figurki malowane są ręcznie. Wiele dzieci na całym świecie posiada figurki firmy BULLYLAND. Ty również możesz stać się jednym z nich.
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA