baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Brio Dino Przygoda

CENA: 333.77

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: pudełko,354x392 mm

O marce Brio:

Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne.

Ten 21-elementowy zestaw umożliwia mnóstwo zabawy z motywem dinozaurów i zawiera pociąg z dwoma wagonami, wiele elementów scenicznych, takich jak niebezpieczna jaskinia lawowa i tory na trawiastej łące, a także pociąg do zabawy na różnych poziomach. W tym zestawie znajdują się trzy zabawne dinozaury, wszystkie z kolorowymi wzorami, unikalnymi ruchomymi częściami i klasycznymi magnesami BRIO, które umożliwiają interakcję z otaczającym ich światem.

Zestaw zawiera 21 elementów: 2x figurki brachiozaurów, 1x figurka pteranodona, 1x jaskinia lawowa, 1x lokomotywa z motywem dinozaura, 1x wóz, 1x wóz towarowy, 1x ładunek drewnianych jaj, 3x tory widokowe i zwrotnice, 2x tory po zakrętach wznoszących się, 3x podpory torów, 5x drewniane tory i przełączniki.