baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Bullyland 12332 Prosiaczek -poszukiwacz skarbów, 5cm

CENA: 18.27

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Prosiaczek to zdecydowanie najstrachliwsza świnka na świecie. Boi się wszystkiego i wpada w panikę przy najmniejszej rzeczy. Ale na szczęście Prosiaczek wie, że jego najlepszy przyjaciel Kubuś Puchatek jest zawsze przy nim. Figurka ma wielkość ok. 5 cm i jest ręcznie malowana zgodnie z oryginałem. Wiek: od 3 lat.
Firma BULLYLAND od wielu lat specjalizuje się w produkcji figurek zwierząt oraz postaci z bajek Disney'a. Budzi w najmłodszych radość i chęć poszukiwania wiedzy na temat zwierząt, ich zachowań, różnic w wyglądzie. Dzieci stają się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.
Producent bardzo intensywnie zajmował się poszukiwaniem najlepszego materiału do produkcji swoich figurek, dlatego też figurki te są całkowicie wolne od szkodliwych substancji i w pełni nadają się do użytkowania dla naszych najmłodszych klientów.
Firma BULLYLAND stawia na jakość swoich figurek. W trosce o każdy detal figurki malowane są ręcznie. Wiele dzieci na całym świecie posiada figurki firmy BULLYLAND. Ty również możesz stać się jednym z nich.
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA