baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Dinozaury 10szt

CENA: 74.24

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

opis wydania: ,10
rok wydania: pudełko,430x150 mm

Duży Zestaw Figurek Dinozaury

Własna kolekcja dinozaurów to twoje wielkie marzenie, jeśli nie od dziś interesujesz się tymi prehistorycznymi zwierzętami to mamy dla Ciebie ogromny zestaw. Idealnie odwzorowane figurki dinozaurów wyglądają naprawdę realistycznie i występują w wersji mini. Te zwierzęta wywierają ogromne wrażenie, a ich historia sięga lat przed naszą erą. Te stworzenia mogły mieć wysokość nawet 50 m, a ich różnorodność gatunków jest bardzo bogata. Zmniejszona wersja tych okazów pozwoli odkryć tajemnice.

Tworzenie własnych historii podczas zabawy pobudzi w dziecku rozwijanie wyobraźni oraz nauczy kreatywności. Pozwoli rozpocząć zainteresowanie historią, albo nawet i archeologią. Zabawa nie tylko będzie wesoła, ale jednocześnie kształcąca.

Możesz stworzyć fajny zbiór tych super gadów. Zestaw składa się z 10 figurek w różnej wysokości i różnorodnej kolorystyce Niektóre z nich występują w dwóch wielkościach. Stwórz rodzinę dinozaurów, która będzie idealna do zabawy i zachwyci okazałością na Twojej półce.

Elementy zestawu i ich wielkości:

- Stegosaurus : 5,5 cm

- 2 x Pteranodon: 6 cm i 8 cm

- 2 x Tyranozaur Rex: 6 cm i 10 cm

- 2 x Brachiosaurus: 8 cm i 10 cm

- 2 x Spinosaurus: 9 cm i 7 cm

- Triceratops: 5 cm

Podwójne sztuki występują w różnej kolorystyce.

Wymiary pudełka:

43 cm x 15 cm x 15 cm

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Figurka posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Wykonane z gumy. Zapakowane jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.