baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Dinozaury 7szt

CENA: 60.02

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

opis wydania: ,7
rok wydania: pudełko,430x150 mm

Dinozaury Duży Zestaw Figurek z Akcesoriami 7 sztuk

Własna kolekcja dinozaurów to wielkie marzenie, twojego dziecka ? Jeśli nie od dziś interesuje się tymi prehistorycznymi zwierzętami to mamy dla niego ogromny zestaw. Zabawa dinozaurami nie tylko sprawi radość , ale i da sporą dawkę nowej wiedzy. Te zwierzęta wywierają ogromne wrażenie, a ich historia sięga lat przed naszą erą. Osiągały wysokość nawet 50 m, a ich różnorodność gatunków jest bardzo bogata. Zmniejszona wersja tych okazów pozwoli odkryć tajemnice.

Możesz stworzyć fajny zbiór tych super gadów. Zestaw składa się z 7 figurek odmiennych gatunków w różnej wysokości i różnorodnej kolorystyce, dodatkowo do zestawu dołączono imitację kamieni i miejsce do składania jaj. Teraz możesz stworzyć i własny park, w której zamieszkają dinozaury, niech poniesie Cię wyobraźnia. Tworzenie własnych historii pobudzi w dziecku rozwijanie wyobraźni i nauczy kreatywności. Pozwoli pogłębić zainteresowanie . Zabawa nie tylko będzie wesoła, ale jednocześnie kształcąca.

Elementy zestawu i ich wysokości :

- 2 kamienie i okrąg z jajami dinozaurów

- Stegosaurus : 5 cm

- Pteranodon: 6,5 cm

- Tyranozaur Rex: 9 cm

- Brachiosaurus: 10 cm

- Spinosaurus: 10 cm

- Triceratops : 5,5 cm

Wymiary pudełka:

43 cm x 15 cm x 15 cm

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Figurka posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Wykonane z gumy. Zapakowane jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.