baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Dinozaury z akcesoriami

CENA: 66.92

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: pudełko,214x505 mm

Zestaw Dinozaurów Tyranozaur Rex Drzewka Akcesoria Dźwięk Światła

Zabawka jest doskonałym odwzorowaniem ogromnego dinozaura, żyjącego około 125 100 milionów lat temu. Wykonany jest w kolorze naturalnym zbliżonym do autentycznego umaszczenia wielkich gadów. Chodzący dinozaur może być nie tylko rewelacyjną zabawką sprawdzi się również w roli pomocy naukowej. Dzięki takiemu przedmiotowi wytłumaczenie dziecku faktów związanych z prehistorią i mitycznymi stworzeniami będzie o wiele łatwiejsze, ponadto rozwinie wiedzę i wyobraźnię malucha, zachęcając go do samodzielnego zdobywania informacji na te tematy.

Największy dinozaur Tyranozaur Rex wydaje odgłosy ryczenia, a z paszczy można zauważyć czerwone światło, co potęguje te niecodzienne wrażenia. Funkcje uruchamia się to poprzez pociągnięcie za lewą rękę w dół. Jego umaszczenie to odcienie brązowego. Dodatkowo w zestawie znajdują się jego mniejsi towarzysze, drzewa oraz gniazdo dla dinozaurów. Maluch może tworzyć różne scenariusze zabaw oraz stworzyć własny park dla dinozaurów.

Wymiary dinozaura:

38 cm x 12 cm x 18 cm

Wymiary pudełka:

50 cm x 14 cm x 20 cm

Zabawka wykonana jest z certyfikowanego materiału, jakim jest wytrzymały na częste użytkowanie plastik. Zasilana jest trzema bateriami AG10, brak w zestawie. Przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia. Pomimo groźnego wyglądu, zabawka pozbawiona jest ostrych i niebezpiecznych dla dzieci elementów lub zakończeń.