baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Jurassic World Welociraptor światło i dźwięk HNC11

CENA: 93.92

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: pudełko,213x205 mm

Ta figurka Welociraptor Dinozaur Ślady po starciu ożywia świat Jurassic World przygodami, które angażują wszystkie zmysły, dzięki 3 POZIOMOM ZWIĘKSZAJĄCYCH SIĘ ŚLADÓW PO STARCIU. Odkryj interaktywny obszar ze śladami po starciu, który aktywuje coraz bardziej intensywne dźwięki i światełka. OŻYW dinozaura dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (z Androidem lub iOS, nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w rzeczywistości rozszerzonej. Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Dinozaur ze światełkami i dźwiękami! Ciesz się akcją w stylu Parku Jurajskiego III we własnym domu z tą figurką Welociraptor Ślady po starciu wyostrzającą wszystkie zmysły elementami dźwiękowymi, wizualnymi i dotykowymi.

3 POZIOMY CORAZ POWAŻNIEJSZYCH ŚLADÓW PO STARCIU! Naciśnij interaktywny panel, aby podświetlić i podkreślić ślady po starciu. Naciśnij go kilka razy, aby odkryć coraz bardziej intensywne światełka i dźwięki.

Autentyczny wygląd! Ten raptor (mierzący 10 cm wysokości i 19,5 cm długości) ma ruchome punkty umożliwiające pozowanie oraz realistyczny wygląd by zabawa była jeszcze bardziej niesamowita.

Interaktywne atrakcje! Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ.

Zabawa wirtualna! W niesamowitych grach czeka Cię mnóstwo przygód: odkryj tryb rentgena i termiczny, ścigaj i łap dinozaury w różnych miejscach oraz ratuj je i wypuszczaj w ich naturalnym środowisku.

Doskonały prezent! Fani Jurassic World od 4 roku życia będą chcieli zebrać wszystkie zabawki Ślady po starciu, aby odtwarzać w domu potyczki z kilkoma dinozaurami.