baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Psi Patrol Film 2: Mini figurka mix

CENA: 16.71

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: ,54x54 mm

Mix wzorów. Towar wysyłamy losowo. Cena dotyczy jednej maskotki.

  • FIGURKA Z FILMU PSI PATROL: Każda figurka Pup Squad zawiera oryginalne elementy z serii Psi Patrol: Projekt i stylizacja z filmu The Mighty Movie, dzięki czemu szczeniak, którego otrzymasz, będzie wyglądać dokładnie tak, jak jedno z dzielnych szczeniąt, które zobaczysz w filmie!
  • KOLEKCJONERSKIE ZABAWKI-NIESPODZIANKI: Każda z tych kolekcjonerskich figurek z Psiego Patrolu jest dostępna w ramach opakowania-niespodzianki! Odkryj jedno z sześciu szczeniąt w każdym opakowaniu i ciesz się z ekscytującej niespodzianki! Którego szczeniaka z serii Psi Patrol otrzymasz?
  • ORYGINALNA ZABAWKA MIGHTY PUPS: Do zebrania czeka cały świat zabawek Psi Patrol Mighty Pups, takich jak wyścigówki Pup Squad, super słodkie figurki Pup Squad i Patrolowiec Pup Squad (każda sprzedawana osobno)!
  • ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Poszerz swoją kolekcję zabawek z Psiego Patrolu dla dziewczynek i chłopców o zabawkowe ciężarówki, figurki, odlewane samochodziki, dinozaury, pluszaki, gry planszowe, puzzle i nie tylko!
  • ZABAWKI EDUKACYJNE: Zabawki z Psiego Patrolu dla przedszkolaków i maluchów to świetne prezenty dla dzieci, które lubią zabawę samochodzikami, figurkami i zestawami zabawek jako alternatywę dla lalek lub kolejek.

Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA