baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Psi Patrol Film 2: Zestaw 3 figurek Skye

CENA: 57.31

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: blister,171x193 mm
  • EKSKLUZYWNE FIGURKI Z PSIEGO PATROLU: Trzy generacje figurek Skye zdobądź Skye z pierwszego filmu PAW Movie, Skye z The Mighty Movie i super uroczą Baby Skye, której nie dostaniesz nigdzie indziej!

  • MUNDUR Z FILMU PSI PATROL: Każda figurka Skye jest ubrana w autentyczny mundur Psiego Patrolu, z dużymi oczami i realistycznymi detalami futra, dzięki czemu wszystkie wyglądają tak, jak w filmach o Psim Patrolu!

  • ZABAWA Z WYOBRAŹNIĄ: Dzieci pokochają odtwarzanie ulubionych scen z filmu PAW Patrol: The Mighty Movie, dzięki oryginalnym figurkom, tworząc własne przygody ratunkowe!

  • ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Poszerz swoją kolekcję zabawek z Psiego Patrolu dla dziewczynek i chłopców o zabawkowe ciężarówki, figurki, odlewane samochodziki, dinozaury, pluszaki, gry planszowe, puzzle i nie tylko!

  • ZABAWKI EDUKACYJNE: Zabawki z Psiego Patrolu dla przedszkolaków i maluchów to świetne prezenty dla dzieci, które lubią zabawę samochodzikami, figurkami i zestawami zabawek jako alternatywę dla lalek lub kolejek

Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA