baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Psi Patrol Film 2: Zestaw mini pojazdów

PRODUKT NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNY
CENA: 56.34

dostępność: niedostępny

rok wydania: blister,172x172 mm
  • POJAZDY Z FILMU PSI PATROL: Każda wyścigówka Pup Squad zawiera oryginalne elementy z serii Psi Patrol: Dzięki stylistyce i wzornictwu z filmu The Mighty Movie samochodziki wyglądają tak samo, jak pojazdy ratunkowe Mighty Pup z filmu!

  • 3 ZABAWKOWE SAMOCHODY WYŚCIGOWE: Zabierz do domu wyścigówki Pup Squad Chasea, Marshalla i Skye! Dzięki prawdziwym, działającym kołom dzieci mogą pchać je ręcznie lub wystrzeliwać je na nakręcone, zabawkowe misje!

  • ORYGINALNA ZABAWKA MIGHTY PUPS: Do zebrania czeka cały świat zabawek Psi Patrol Mighty Pups, takich jak wyścigówki Pup Squad, super słodkie figurki Pup Squad i Patrolowiec Pup Squad (każda sprzedawana osobno)!

  • ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Poszerz swoją kolekcję zabawek z Psiego Patrolu dla dziewczynek i chłopców o zabawkowe ciężarówki, figurki, odlewane samochodziki, dinozaury, pluszaki, gry planszowe, puzzle i nie tylko!

  • ZABAWKI EDUKACYJNE: Zabawki z Psiego Patrolu dla przedszkolaków i maluchów to świetne prezenty dla dzieci, które lubią zabawę samochodzikami, figurkami i zestawami zabawek jako alternatywę dla lalek lub kolejek.

Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA