baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Rodzina dinozaurów

PRODUKT NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNY
CENA: 65.93

dostępność: niedostępny

rok wydania: pudełko,156x434 mm

Rodzina Dinozaurów Duży Zestaw Figurek z Akcesoriami

Własna kolekcja dinozaurów to wielkie marzenie, twojego dziecka ? Jeśli nie od dziś interesuje się tymi prehistorycznymi zwierzętami to mamy dla niego ogromny zestaw. Zabawa dinozaurami nie tylko sprawi radość , ale i da sporą dawkę nowej wiedzy, Idealnie odwzorowane figurki dinozaurów wyglądają naprawdę realistycznie i występują w wersji mini. Te zwierzęta wywierają ogromne wrażenie, a ich historia sięga lat przed naszą erą. Różnorodność gatunków jest bardzo bogata. Zmniejszona wersja tych okazów pozwoli odkryć historię.

Możesz stworzyć fajny zbiór tych super gadów. Zestaw składa się z 8 figurek, po 2 sztuki z jednego gatunku w różnej wysokości i różnorodnej kolorystyce, dodatkowo do zestawu dołączono imitację kamieni i miejsce do składania jaj. Teraz możesz stworzyć i własny park, w której zamieszka rodzina dinozaurów. Niektóre z nich występują w dwóch wielkościach jak mama i dziecko. Tworzenie własnych historii pobudzi w dziecku rozwijanie wyobraźni i nauczy kreatywności. Pozwoli pogłębić zainteresowanie . Zabawa nie tylko będzie wesoła, ale jednocześnie kształcąca.

Elementy zestawu i wysokości:

- kamień i okrąg z jajami dinozaurów

- 2x Tyranozaur Rex: 6 cm i 10 cm

- 2 x Brachiosaurus: 8 cm i 10 cm

- 2x Spinosaurus: 9 cm i 7 cm

- 2 x Triceratops: 5 cm i 6 cm

Wymiary pudełka:

43 cm x 15 cm x 15 cm

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Figurka posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Wykonane z gumy. Zapakowane jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.