baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Safari Ltd 100400 Smok Czarodziej 12,7x8,2x14,9cm

CENA: 93.70

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Mówi się, że Czarodziej Smok jest jednym z najbardziej doświadczonych i potężnych smoków ze wszystkich. Jednak dostęp do jego mądrości lub magicznych zasobów często ma wysoką cenę. Ten smok jest również znany z tego, że zbiera wiele rzadkich i cennych przedmiotów, których używa do swoich magicznych zaklęć.
Nazwa naukowa: Draco sorcerius
Charakterystyka:Smok czarodziej z ciekawością przygląda się temu, co widzi w szklanej kuli, ma skrzydła złożone blisko ciała jak płaszcz. Wpatruje się głęboko w kulę, kontemplując, jaka magia kryje się w środku.
Jego główny korpus jest niebieski, z ciemniejszymi niebieskimi łuskami na grzbiecie i złotymi łuskami na spodzie. Rząd metalicznych fioletowych łusek biegnie wzdłuż kręgosłupa od ogona do głowy. Jego zęby i pazury są koloru piasku, a jego skrzydła są niebieskie na zewnątrz i złote wewnątrz. Trzyma metaliczną fioletową kryształową kulę.
Czarodziej Smok jest częścią kolekcji Dragons

Figurki smoków z firmy Safari Ltd tworzą ogromną kolekcję, która może skłaniać do snucia opowieści o krainach baśni i fantazji. Rozwija wyobraźnię i kreatywność kolekcjonerów.

Ręcznie malowana figurka wyprodukowana przez cenioną z dokładności amerykańską firmę Safari Ltd.


Wszystkie produkty Safari Ltd są nietoksyczne i nie zawierają BPA
Idealne do nauki przez zabawę, często wykorzystywane w metodzie Montessori.