baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 13782-S Świnia - saszetka (SLH 13782S)

CENA: 24.44

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Świnia, Farm World Red

Świnia domowa pochodzi od dzika. W wyniku hodowli na całym świecie uzyskano około 70 ras świń o najróżniejszym umaszczeniu.

Świnie są zazwyczaj różowe i mają szczecinę. Ale w zależności od rasy mogą być brązowe, czarne lub cętkowane. Mówi się, że są brudne, bo lubią taplać się w błocie. W rzeczywistości, tak jak słonie, po prostu pozwalają sobie na przyjemną chłodzącą kąpiel w czasie upałów. Błoto chroni je wówczas również przed ugryzieniami owadów. Niektórzy ludzie hodują świnie jako zwierzęta domowe, ponieważ są bardzo pokojowe, wrażliwe, społeczne, ciekawskie i inteligentne.

To nowa seria produktów Schleich - Red. Figurka, której numer oznaczony jest dodatkowo literą S, znajduje się w półprzezroczystej saszetce, z pięknym zadrukowanym tłem nawiązującym do serii, z której pochodzi produkt. W tym wypadku to seria Farm World. Produkt wraz z saszetką stanowią spójny zestaw, który stanowić może doskonałą formę prezentu.  

Ciekawostka
Świnie są inteligentniejsze niż psy.

Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.Wymiary:

10 x 2,9 x 5,5 cm