baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 13815 Kuc islandzki (GXP-575295)

PRODUKT NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNY
CENA: 27.93

dostępność: niedostępny

Kucyk islandzki jest dziki i wolny jak Islandia. Ma mocną budowę ciała, gęstą sierść i jest uwielbiającym wolność, pewnym siebie koniem pełnym temperamentu i życia.

Skoki, ujeżdżanie, czas wolny, jeździectwo czy terapia – żadna dyscyplina nie jest zbyt trudna dla uniwersalnego islandzkiego kuca. W przeciwieństwie do większości innych ras koni, opanował on również dwa dodatkowe rodzaje chodu: tölt i inochód. Oba są bardzo przyjemne do jazdy i zaskakująco szybkie. Turnieje islandzkich kuców odbywają się więc zazwyczaj na specjalnych torach wyścigowych. Tutaj mogą one szczególnie pięknie prezentować swój chód. Kuce islandzkie mają nawet własne mistrzostwa świata.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wymiary: 11,8 x 3,5 x 9,4 cm (S × G × W)
Powrót

Przejdź do: DOLINA KONI