baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 13854-S Źrebię rasy Quarter - saszetka (SLH 13854S)

PRODUKT NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNY
CENA: 25.97

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: saszetka,
Źrebię rasy quarter horse, Horse Club Red
Źrebięta w pierwszych tygodniach życia są pokryte tzw. źrebięcą sierścią, która jest bardzo puszysta. Pierwsza zmiana sierści jest zawsze bardzo ekscytująca, ponieważ kolor może stać się jaśniejszy lub ciemniejszy. Może również zmieniać się z biegiem czasu. Uznanych jest 17 kolorów, w tym tak nietypowe odcienie jak myszowy, kremello i perlino.
Z tych źrebaków wyrastają naprawdę szybkie konie!
Schleich to niemiecka firma zajmująca się produkcją zabawek od wczesnych lat 60-tych. W latach 80-tych wprowadzono figurki zwierząt, które od tego czasu są wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły, starannie odlane oraz ręcznie pomalowane oddają rzeczywisty wygląd zwierzęcia.
Materiały z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.
To nowa seria produktów Schleich - Red. Figurka, której numer oznaczony jest dodatkowo literą S, znajduje się w półprzezroczystej saszetce, z pięknym zadrukowanym tłem nawiązującym do serii, z której pochodzi produkt. W tym wypadku to seria Horse Club. Produkt wraz z saszetką stanowią spójny zestaw, który stanowić może doskonałą formę prezentu.
Powrót

Przejdź do: DOLINA KONI