baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 13922 Klacz Hiszpańska (SLH 13922)

CENA: 28.67

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Piękna klacz hiszpańska o ciemnej, siwej sierści, która odznacza się wyjątkową elegancją. Klacz oczarowuje swoją długą, czarną falowaną grzywą, która jest typowa dla koni tej rasy.

Koń klacz hiszpańska firmy Schleich o numerze 13922 to unikatowa figurka wykonana z wysokiej jakości materiałów, modelowana z dbałością o szczegóły oraz starannie, ręcznie malowana. Gwarantuje ona zabawę o cennych atutach pedagogicznych. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny pokoju dziecka lub jako idealny prezent dla każdego miłośnika koni. Dodatkowo stanowi świetny egzemplarz kolekcjonerski, ale równie dobrze pełni rolę tradycyjnej zabawki.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wymiary produktu: 12,5x3,6x10,9cm
Wiek: 5+
Powrót

Przejdź do: DOLINA KONI