baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 15031 Notozaur (SLH 15031)

CENA: 54.67

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Skorpion cesarski

Uwaga, kolec jadowy! I to w dodatku bardzo duży. Nasz skorpion cesarski z serii Schleich WILD LIFE jest jednym z największych skorpionów na świecie. Najczęściej można go spotkać w tropikalnych lasach Afryki. Żyje tam w podziemnych norach lub pod wielkimi głazami. I mimo, iż ten ogromny pajęczak wygląda bardzo groźnie, wcale taki nie jest. W rzeczywistości zwierzęta te uważane są za łagodne. Posiadający ciemną barwę skorpion cesarski najchętniej bawi się z tobą na spokojnej, świeżo skoszonej łące, popijając przy tym smaczny sok najlepiej pomarańczowy. Jego pancerz służy mu też częściej za ozdobę niż do ochrony, szczególnie, gdy razem wygrzewacie się w słońcu. Wtedy tak ślicznie mieni się w promieniach słońca. Zauważyłeś?

Występuje w lasach Afryki.

Ciekawostka
Skorpion cesarski sonduje najbliższe otoczenie swoim tyłkiem. Zabawne, prawda?

Zestawy do zabawy i figurki Schleich inspirują dzieci do swobodnej i pełnej fantazji zabawy. Tak twierdzą nawet eksperci!

Figurki Schleich modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej.

Artykuł należy do serii tematycznej WILD LIFE i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat.Wymiary:

7,4 x 6,4 x 3,4 cm