baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 42486 Odwiedziny weterynarza (SLH 42486)

CENA: 84.64

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

Świetny zestaw uzupełniający do nowej stajni z trzema słodkimi zwierzętami (klaczą, źrebakiem, prosiątkiem), panią weterynarz oraz licznymi akcesoriami. Podczas gdy pani weterynarz troszczy się o źrebaka i zmienia mu opatrunek, klacz przygląda się i uważa, żeby jej źrebakowi nic się nie stało.

Pani weterynarz ze swoją torbą lekarską wybiera się do stajni, aby zająć się źrebakiem rasy Quarter Horse. W czasie gdy ona zajmuje się źrebakiem, zmienia mu opatrunek, osłuchuje stetoskopem, klacz rasy Quarter Horse przygląda się z zainteresowaniem. Przy tym oczywiście bardzo uważa, żeby jej źrebakowi nic się nie stało. Zuchwałe prosię z gospodarstwa też jest na miejscu i od razu wykorzystuje okazję, aby zjeść kilka soczystych jabłek, kiedy nikt z pozostałych nie patrzy. Po badaniu należy się nagroda, ale najpierw butelka mleka dla źrebaka. Świetny zestaw uzupełniający do nowej stajni z trzema słodkimi zwierzętami, panią weterynarz oraz licznymi akcesoriami.

Zawartość:
1x klacz rasy Quarter Horse, 1x źrebię rasy Quarter Horse, 1x prosię, 1x pani weterynarz, 1x opatrunek, 1x butelka, 1x torba lekarska, 1x stetoskop, 1x wiadro.
Wymiary: 19 x 5,5 x 11,5 cm (S × G × W)
Powrót

Przejdź do: DOLINA KONI