baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 42524 Bayala Trening skrzydlatych lwiątek (SLH 42524)

PRODUKT NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNY
CENA: 76.57

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: pudełko,190x117 mm

W krainie Bayala pojawiło się urocze potomstwo! Podczas treningu dla skrzydlatych lwiątek dwa słodkie lwy ze swoimi małymi skrzydłami próbują umiejętności latania w zabawie na podestach i huśtawkach. Ich wesołe miauczenie podczas zabawy jest tak zachwycające, że oczarowują nim całą krainę elfów.
Podczas treningu dla uskrzydlonych lwiątek dużo się dzieje w krainie Bayala. A to dlatego, że te dwa małe lwy chcą jak najszybciej majestatycznie latać w przestworzach. Ale ich skrzydła są jeszcze małe. Na razie trenują swoje umiejętności lotnicze na ziemi podczas zabawy. Do tego celu mają arkę z dwoma podestami oraz pierścień, przez który mogą przebiegać, skakać lub latać. Ale to nie wszystko: jedną łapą lwiątka mogą wszystko obracać i przekształcać w huśtawkę, która zapewni im radosne huśtanie i szaleńczą zabawę. Kiedy ćwiczą swoje sztuczki, zdarza się wiele zabawnych rzeczy i czasami lwiątko wypada z koszyczka. Cała Bayala słyszy wówczas ich radosne miauczenie i jest zachwycona uroczymi skrzydlatymi kotkami.
Figury firmy Schleich są modelowane ze wszystkimi szczegółami i stanowią cenną pedagogiczną zabawę. Zestaw należy do tematu Bayala firmy Schleich i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 512 lat. Wiele ciekawych funkcji i naklejek do dekorowania!
Ciekawostka
Lwiątka bawią się chętnie w chowanego pod podestami, przy tym ich skrzydełka widać spod spodu. W sercu Bayali żyją pełne wdzięku elfy i wiele innych magicznych istot. Odkryj fantastyczny świat przyjaźni, magii i przygody. Odwiedź elfy, ich jednorożce i magiczne konie w ich świecie pełnym fantazji, gdzie życie toczy się wokół magicznego pałacu elfów.
Zestaw zawiera:
1 x huśtawka,
1 x pierścień,
2 x podest,
1 x dekoracja dla pierścienia,
2 x lwiątka,
1 x klip dla ołówka,
1 x miś.
Funkcje:
Wyposażone w pierścień do przelatywania!
Łuk sklepienia może szybko przemienić się w huśtawkę.
Podest to także koszyk huśtawki!
Zawiera naklejki do ozdabiania.

Powrót

Przejdź do: DOLINA KONI