baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 70575 Bayala -źrebię jednorożca z biżuterią (SLH 70575)

CENA: 29.48

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

W bayali jest wiele magicznych stworzeń, ale większość z nich jest bardzo nieśmiała i można je zobaczyć tylko z dużą dozą szczęścia. Najwspanialszymi zwierzętami są prawdopodobnie latające konie i jednorożce. Niedaleko od miasta elfów, Soleyas, na polanie w lesie mieszka wyjątkowa rodzina: pegaz, klacz jednorożca i ich dziecko. Mały skrzydlaty jednorożec jest jednym z najbardziej fascynujących stworzeń w bayali. Podobnie jak jego ojciec, nosi cudowny magiczny róg i skrzydła. Mały hasa przez cały dzień i po prostu uczy się latać. Jest przy tym dużo odważniejszy, niż chciałby tata Pegaz. Pozwala już sobie na odważne manewry w locie. Ale lubi też być głaskany przez elfy i z dumą nosi ich biżuterię. Chcesz ścigać się z elfami i małym źrebakiem?

Żrebię jednorożca z biżuterią firmy Schleich o numerze 70575 to unikatowa figurka wykonana z wysokiej jakości materiałów, modelowana z dbałością o szczegóły oraz starannie, ręcznie malowana. Gwarantuje ona zabawę o cennych atutach pedagogicznych. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny pokoju dziecka lub jako idealny prezent dla każdego miłośnika serii Bayala. Dodatkowo stanowi świetny egzemplarz kolekcjonerski, ale równie dobrze pełni rolę tradycyjnej zabawki.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wymiary produktu: 8,5x11,6x3cm
Wiek: 5+