baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 70575-S Bayala -źrebię jednorożca z biżuterią (SLH 70575S)

CENA: 36.00

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Źrebię jednorożca ozdobnego - pegaza, Bayala Red

Mały źrebak jednorożca odważnie rozpoczyna naukę latania. Otuchy dodają mu przyjaciele-elfy oraz piękne ozdoby. Wówczas można już rozpocząć podniebny wyścig!

W świecie Bayali istnieje wiele magicznych stworzeń, ale są one tak nieśmiałe i płochliwe, że możesz je dostrzec tylko wtedy, gdy masz naprawdę dużo szczęścia. Najpiękniejsze z nich to z pewnością pegazy i jednorożce. Na polanie, niedaleko elfiego miasteczka Soleyas, żyje wyjątkowa rodzina: pegaz, klacz jednorożca oraz ich młode.

Mały uskrzydlony jednorożec jest jednym z najbardziej fascynujących stworzeń w całej krainie Bayali. Ma skręcony magiczny róg, który odziedziczył po mamie i skrzydła jak jego tata. Maluch bryka radośnie całymi dniami, a teraz właśnie rozpoczął naukę latania. Jest bardziej odważny, niż życzył by sobie tego jego tata. Nie lęka się wykonać nawet najbardziej ryzykownego manewru. Dumnie przemierza przestworza przystrojony w elfie ozdoby. Nikt się nie spodziewa, jak wielka magia kryje się w tym słodkim maluchu.

Czy chciałbyś odbyć podniebny wyścig wraz z elfami i małym magicznym źrebakiem?

To nowa seria produktów Schleich - Red. Figurka, której numer oznaczony jest dodatkowo literą S, znajduje się w półprzezroczystej saszetce, z pięknym zadrukowanym tłem nawiązującym do serii, z której pochodzi produkt. W tym wypadku to seria Bayala. Produkt wraz z saszetką stanowią spójny zestaw, który stanowić może doskonałą formę prezentu.  

Funkcje

  • Z kryszałem górskim!


Wymiary:

9 x 5,7 x 16 cm