baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 70724 Jednorożec Marshmallow, źrebię Bayala (SLH 70724)

CENA: 27.64

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

W magicznej krainie BAYALA istnieje naprawdę wiele kolorowych istot. Nasze źrebię jednorożca cukierkowego z serii schleich BAYALA jest chyba jednak najbardziej kolorowe i wnosi do pokoju dziecinnego nie tylko barwy, lecz także radość. Już sam widok jego cudownej sierści wprawia w dobry humor i zachęca do zabawy. Mały jednorożec, który uwielbia wszystkie kolory, lubi też wielkie stajnie i kolorowe koszulki. Skąd jednak wzięły się te różnorodne kolory na sierści koników, do dziś pozostaje tajemnicą. Być może ty ją odkryjesz?

Źrebię jednorożca cukierkowego firmy Schleich o numerze 70724 to unikatowa figurka wykonana z wysokiej jakości materiałów, modelowana z dbałością o szczegóły oraz starannie, ręcznie malowana. Gwarantuje ona zabawę o cennych atutach pedagogicznych. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny pokoju dziecka lub jako idealny prezent dla każdego miłośnika serii Bayala. Dodatkowo stanowi świetny egzemplarz kolekcjonerski, ale równie dobrze pełni rolę tradycyjnej zabawki.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wymiary produktu: 8,3x4x8,4cm
Wiek: 5+