baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich Bayala 70562 Syrena z małym żółwiem w muszli (SLH 70562)

CENA: 57.03

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Syrena i malutka żółwinka są najlepszymi przyjaciółkami. Maleństwo wszędzie za nią chodzi, a gdy się zmęczy, wypoczywa po prostu w dłoni swojej przyjaciółki. Wkrótce jest gotowa na kolejną wyprawę. Dokąd popłyną najpierw?

Podczas wycieczki na rafę koralową, syrena ta znalazła małego żółwia, który tułał się wokół całkowicie zagubiony. Zabrała ze sobą nieśmiałe zwierzę do domu i od tamtej pory z miłością o nie dba. Tych dwoje szybko stało się najlepszymi przyjaciółmi. Żółw odważnie przepływa przez kolorowy dom syreny, wychodzi do ogrodu i towarzyszy wszędzie swojej najlepszej przyjaciółce. Czasami pływa tuż za syreną, tak że jej długie brązowe włosy przyklejają się do nosa żółwia. Jak piękna jest syrena z lśniącym ogonem i biżuterią z masy perłowej. Kiedy mały żółw jest zmęczony pływaniem, po prostu odpoczywa na ręce swojej przyjaciółki. Wkrótce będzie mógł ruszyć w kolejną podróż. Jaką przygodę powinni przeżyć w przyszłości?

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zawartość: 1 × syrena, 1 × mały żółw, 1 × muszla, 1 × instrument muzyczny, 1 × paproć.

Wymiary: 16 x 15 x 18cm (S × G × W)
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA