baner
 «  przewijaj zdjęcia  » 

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich Bayala 70564 Syrena z małą foką w muszli (SLH 70564)

CENA: 52.88

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Gdy rano otwiera się duża, różowa muszla, wypływa z niej piękna, jasnowłosa syrena, która pozdrawia każdego promiennym uśmiechem. Jej najlepszą przyjaciółką jest mała foka. Każdego dnia przeżywają razem nowe przygody.

Większość syren w Meamare mieszka w kolorowych domkach z małymi ogrodami. Lecz jedna z nich żyje w dużej skorupie. Gdy otwiera się o poranku, piękna blond syrena wypływa i promiennym uśmiechem wita wszystkich, których mija. W większości śpiewa do siebie, a jej mała foka jest zawsze obok niej i wszędzie jej towarzyszy. Jej mały przyjaciel jest głodny. Na szczęście ulubione danie małej foki rośnie wokół muszli: słodkie morskie wodorosty. Syrena pieści i karmi swoją małą przyjaciółkę. Tylko wtedy, gdy jest najedzona, obie mogą coś zrobić. Odwiedzanie przyjaciół, wyjazdy na wycieczki, ćwiczenia sztuczek. Czego doświadczą dziś?

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zawartość: 1 × syrena, 1 × mała foka, 1 × muszla, 1 × wachlarz, 1 × szczotka do włosów.

Wymiary: 15 x 16 x 18cm (S × G × W)
Powrót

Przejdź do: BAJKOWA KRAINA