baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Zestaw dinozaurów w słoiku

PRODUKT NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNY
CENA: 49.19

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: plastikowe,220x140 mm

Duży zestaw Dinozaurów w słoiku

Figurki zwierzątek są czymś, co uwielbiają wszystkie dzieci - zarówno te małe, jak i większe. Dają nieograniczone możliwości zabawy, co bardzo pozytywnie oddziałuje na wyobraźnię dzieci. Zestaw składający się z imponującej liczby elementów pozwoli na zaaranżowanie wesołej zabawy, która z pewnością szybko się nie skończy. Dużą zaletą prezentowanego zestawu jest możliwość równoczesnej zabawy figurkami przez kilka osób - w ogromie figurek każdy znajdzie coś dla siebie.

Figurki dinozaurów, które znajdują się w zestawie, w wysokim stopniu oddają prawdziwy, realistyczny wygląd zwierząt - wszystkie elementy zostały odlane od szczegółowo wykonanej formy, dzięki czemu zachowano w ich budowie najważniejsze, charakterystyczne dla danego gatunku elementy. Przyjemny kolor zabawek zachęci dzieci do rozpoczęcia zabawy, stymulując tym ich wzrok. Dinozaury wchodzące w skład zestawu sprawią ogromną radość wszystkim miłośnikom przyrody, a także maluszkom, które ciekawi wszystko, co je otacza. Dzięki zabawie z wykorzystaniem tych elementów dziecko nauczy się, jak wyglądają dane gatunki dinozaurów, a także dowie się wielu informacji o świecie.

W zestawie znajdują się między innymi:

- Dinozaury : Tyranozaur, Diplodok, Pterodaktyl, Ankylosaurus, Stegosaurus, Styracosaurus i inne

- elementy przyrody jak drzewa i krzewy

- Skały i kamienie

w sumie zestaw zawiera ok 50 elementów

Figurki posiadają zróżnicowane wymiary, zapakowane są w solidny przeźroczysty słoik rączką do przenoszenia.

Wszelkie figurki wchodzące w skład zestawu wykonane są z bezpiecznego i atestowanego materiału, jakim jest plastik. Użycie tego materiału w produkcji zabawek sprawia, że są one bardzo lekkie, a ich użytkowanie komfortowe. Chwytanie zabawek nie sprawi nawet najmłodszym najmniejszego problemu. Elementy zestawu nie wymagają szczególnej konserwacji - by zadbać o higienę podczas zabawy, należy czyścić figurki miękką, wilgotną ściereczką. Ze względu na wymiary elementów wchodzących w skład zestawu, zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zabawka jest zgodna z normą EN71, co odpowiada za bezpieczeństwo płynące z jej użytkowania.

Wymiary wybranych elementów:

- dinozaury mniejsze :ok 6 cm x 3 cm

- dinozaury większe :ok 12 cm x 5 cm